fbpx

Karrier

Munkát keresel Pécsen?

Csatlakozz hozzánk!

Cégünk forgalmazza Magyarországon a legkorszerűbb fűtéstechnológiát, az Intelligens Fűtőfilmet.

Értékrendünk alapja a kiemelkedő minőség biztosítása és a kifogástalan, barátságos ügyfélkezelés.

Hosszútávú célunk, hogy megreformáljuk az emberek fűtési szokásait, hogy gazdaságosan tudjanak fűteni úgy, hogy nem terhelik a környezetet károsanyag kibocsátással, ezért is foglalkozunk kifejezetten az Intelligens Fűtőfilmmel.

Aktuális állásajánlataink

Jelenleg az alábbi munkakörök betöltésére keresünk munkatársakat.

Jelentkezni a lap alján található űrlap kitöltésével lehetséges. Töltsd ki személyes adataiddal, és csatold fényképes, szakmai önéletrajzodat, valamint esetleges egyéb végzettségi okmányaid másolatát.

Villanyszerelő- műszaki munkatárs

Cégünk dinamikus fejlődése a bizonyíték, hogy mik a jövőbeli céljaink. Szeretnénk Magyarországon meghatározó szerepet betölteni azon ügyfeleink számára, akik alacsony beruházási feltételek mellett szeretnének modern, fenntartható fűtésrendszert.

Főbb feladatok, munkák:

  • villanyszerelési munkák elvégzése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Intelligens Fűtőfilm szakszerű telepítése
  • műszaki előkészületek és utómunkálatok nyomon követése

Az álláshoz tartozó feltételek:

  • jó kommunikációs készség
  • villanyszerelő végzettség (ezt kérjük a jelentkezéshez csatolni)
  • vezetői engedély

Mit kapsz tőlünk?

  • átlagon felüli bérezés
  • kényelmes irodai környezet
  • korlátlan kávé fogyasztás
  • üdítő
  • jó hangulatú fiatalos csapat
  • előléptetési lehetőség

Értékesítő munkatárs

Folyamatos növekedésünknek köszönhetően további lelkes kollégáinkat keressük.
Ha Te magad is barátságosan igazán családias hangulatban szeretnéd tölteni az idődet, és ezt ügyfeleink részére is át tudod adni, akkor köztünk a helyed, ugyanis ez az egyik meghatározó szerepe cégünknek.

  • ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel
  • szakszerű tájékoztatás, lezárás
  • naprakész tudás az ügyfelek adataival kapcsolatban
  • céges bejövő hívások kezelése
  • kimenő hívások indítása
  • nyomon követés, után követés

Álláshoz tartozó feltételek:

  • kommunikatív személyiség
  • értékesítési tapasztalat

  • kimagasló, átlagon felüli bérezés
  • lelkes, fiatalos csapat
  • üdítő
  • kényelmes iroda

Töltsd ki a jelentkezési űrlapot. Munkatársunk hamarosan felveszi veled a kapcsolatot. Kérünk figyelj a helyes kapcsolati adatokra, hogy fel tudjuk veled vennni a kapcsolatot.

Pin It on Pinterest